Oferta


Nasza oferta

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy

Sprawdź

Akademia 3Logic

Akademia 3Logic

Już wkrótce ponownie ruszamy z cyklem szkoleń.

Aktualności

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma 3Logic Sp. z o.o. otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2016. W latach 2013-2015 zanotowaliśmy wzrost przychodów na poziomie 150,203% (2013r. -100%). Wyróżnienie to otrzymują najdynamiczniej rozwijające się firmy. Nagroda przyznawana jest przez dziennik Puls Biznesu. Aby otrzymać tytuł Gazeli Biznesu 2016 firma musiała rozpocząć działalność przed 2012 r. i prowadzić ją nieprzerwanie do dziś oraz w latach 2013-2015 ani razu nie odnotować straty i odnotowywać przyrost sprzedaży.

Miło nam poinformować, że w lutym 2017 roku zostaliśmy oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP. W ramach współpracy będziemy wspierać cele statutowe Stowarzyszenia.

Na zbliżających się targach Audio Video Show, zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania z oferty Loewe, SIM2 i Waterfall Audio.  Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się publiczna prezentacja najnowszego telewizora Loewe bild 7, który jako pierwszy model tej niemieckiej marki korzysta z technologii OLED.  Ponadto premierowo zaprezentowane  zostaną modele bild 1.65 oraz bild 3.55 oraz system dźwięku klang 5. Na Stadionie Narodowym pokazany zostanie unikalny system kinowy, bazujący na obrazie rzutowanym z SIM2 xTV, który obraz o wielkości 110 cali wyświetla z odległości zaledwie 20 cm i dźwięku z profesjonalnych głośników serii PRO CUSTOM Waterfall.

Czytaj więcej...

Art Cinema - marka 3Logic, po raz kolejny została wyróżniona nagrodą Lutron Excellence Awards. W międzynarodowym konkursie, w którym nagradzane są najlepsze realizacje w zakresie sterowania oświetleniem w inteligentnych budynkach, krakowska firma otrzymała nagrodę jako jedyna spoza Stanów Zjednoczonych.

Czytaj więcej...

Informujemy, że w związku z odbywającymi się w Krakowie Światowymi Dniami Młodzieży, wprowadzamy następujące zmiany w funkcjonowaniu firmy:

W dniach 25-31 lipca  Budynek Pokazowy Art Cinema i biura firmy 3Logic przy ulicy Zakopiańskiej 153 w Krakowie będą nieczynne.
W dniach 25 lipca – 1 sierpnia salon przy ulicy Sandomierskiej 3 w Krakowie będzie nieczynny.

Salon w Warszawie funkcjonuje bez zmian.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Extreme Networks to światowy dostawca rozwiązań sieciowych działający w ponad 80 krajach. Produkty tej firmy to access pointy, zcentralizowane zarządzanie siecią i rozwiązania dostosowane do najbardziej wymagających projektów, zapewniające doskonałe doświadczenie użytkownika.

Projekt Art Cinema, marki należącej do 3Logic Sp. z o.o. otrzymał wyróżnienie w kategorii najlepszego zintegrowanego domu (Best Integrated Home €130.000 – 325.000€) na CEDIA Awards 2016.

Czytaj więcej...

Mamy zaszczyt poinformować, że firma 3Logic Sp. z o.o. została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu 2015 - tym samym trafiła do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Nagrody przyznawane są przez dziennik Puls Biznesu.

26 stycznia w naszej siedzibie odbyło się pierwsze z tegorocznych szkoleń z cyklu Akademii 3Logic. Tematem spotkania były urządzenia i technologie RTI.

 

 

Lutron Excellence Awards to międzynarodowy konkurs, w którym nagradzane są najlepsze realizacje w zakresie sterowania oświetleniem w inteligentnych budynkach. W tym roku po raz pierwszy nagrodzono polską firmę – Art Cinema otrzymało nagrodę w kategorii „najbardziej innowacyjne zastosowanie systemu Lutron”.

Czytaj więcej...

Zakończona największa instalacja multimedialna w Polsce. 

Czytaj więcej...

Najlepszy projekt 2013 roku - taką nagrodę otrzymała firma 3Logic za Muzeum Historii Żydów Polskich.

Czytaj więcej...

W kwietniu 2014 roku zakończyliśmy realizację instalacji multimedialnej w dwóch komorach muzeum w Kopalni Soli w Wieliczce

Czytaj więcej...

3Logic serwisuje projektory na Uniwersytecie Jagiellońskim

Czytaj więcej...