firma

O FIRMIE

3LOGIC Sp. z o.o. w restrukturyzacji to firma specjalizująca się w dostarczaniu produktów i rozwiązań w zakresie wysokiej jakości automatyki, technologii niskoprądowych i audiowizualnych dla inteligentnych domów, biur i obiektów komercyjnych. Bazujemy na ponad dwóch dekadach doświadczeń w branży i stale się rozwijamy. Na polskim rynku reprezentujemy kluczowych światowych producentów i partnerów technologicznych.

Zgodnie z filozofią naszej firmy oferujemy nie tyle urządzenia, ale kompletne rozwiązania pozwalające uzyskać zamierzony efekt instalacji. Naszym klientom udostępniamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, których wiedza i doświadczenie potwierdzone są wieloma prestiżowymi certyfikatami i referencjami.

Jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie. Oferujemy doradztwo, serwis, pomoc techniczną oraz wsparcie projektowe w zakresie wyżej wymienionych dziedzin. Szeroka oferta szkoleń wciąż pozwala pozyskiwać nowych dealerów i partnerów w całym kraju, aby zapewnić możliwość uzyskania szybkiej i kompetentnej obsługi w zakresie naszych produktów. Dzięki naszemu budynkowi pokazowemu, jako nieliczni w Polsce, jesteśmy w stanie przedstawić najnowsze rozwiązania w zakresie nowoczesnych technologii i automatyki budynku.

Nasza działalność to także współpraca z wieloma partnerami technologicznymi w kraju i zagranicą w zakresie rozwoju produktów i usług zgodnych z najwyższymi światowymi standardami. Naszymi partnerami są: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie oraz VERREX Corporation (New York, USA). Jesteśmy członkiem organizacji CEDIA, InfoCOMM a także prowadzimy własną działalność edukacyjno-promocyjną.

3logic to partner dla każdej firmy instalacyjnej, chcącej rozwijać swoje usługi i ich zakres oraz szukać nowych kierunków rozwoju. Dzięki naszym produktom, można tworzyć najbardziej wyrafinowane rozwiązania biznesowe i rezydencjalne dopasowane do potrzeb każdej inwestycji. Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami, aby dowiedzieć się więcej o naszej działalności oraz produktach, które oferujemy.